• 1 z 4
 

Panáček Bertík

1 hodnocení
 

Tmavovlasý panáček Bertík rád čte a sní, že bude jednou astronautem. Zná mnoho zajímavostí o naší planetě a vesmíru.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 190 Kč
Kód produktu 215
Značka Pimpili
Kategorie Panenky
 

Bertík miluje vesmír a všechno, co je s ním spojené- planety, hvězdy, rakety, astronauty... a mnoho dalšího. Věděli jste, že na planetě Mars trvá léto 21 pozemských let? Bertík zná spoustu dalších zajímávých informací a moc rád se o ně podělí s kamarádem. Zdraví dětí je pro nás na prvním místě, a tak jsou všichni panáčci v souladu s nařízením EU pro bezpečnost hraček. Látkový chlapeček je vhodný pro děti od narození. Má tričko s vesmírnou tématikou a modré kraťásky. Je veliký asi 45cm, má vyšívaný obličej s namalovanými tvářičkami. Panáček má sundavací tričko a kraťasy, které jsou součástí balení. Panáčka dodáváme v dárkovém balení v kartonové krabici a s adopčním certifikátem. Všechny oblečky a doplňky jsou navrženy tak, aby je zvládly obléci a svléci malé děti.

Jako dárek dostane každá nová maminka/tatínek vystřihovací omalovánku se stejným panáčkem, jaký si objedná. K panence je možné doobjednat další nezbytné doplňky, které najdete zde. Panáček je hotový tak, jak ho vidíte na obrázku.

Panáčka můžete prát v ruce bez použití aviváže, nesušit v bubnové sušičce, nebělit, chemicky nečistit. Doporučujeme praní v ruce, vyždímat a nechat dostatečně dlouho volně proschnout.

Panáčka si můžete navrhnout i sami. Můžete využít náš konfigurátor nebo vybarvit obrázek Namaluj si svého panáčka. Při návrhu vlastní panenky můžete také nechat panence vyšít jméno případně datum na bříško. Pokud máte jiné přání, než je na výběr, určitě nám dejte vědět a my se pokusíme vyrobit panenku Vašich snů, která Vám bude dělat radost.

Všechny panenky jsou vyrobeny s láskou.