O nás

 

Vítejte ve světě Pimpili!

Já jsem Anna, ráda šiji, háčkuji, vymýšlím nové střihy, ale i peču dorty a tvořím z papíru. Nejvíc se bavím tím, že vyrábím originální dárky, které jsou šité na míru obdarovanému a které jen tak někde nekoupíte!

Mám milujícího manžela, který je mi velkou oporou a čtyři úžasné dětičky, které jsou mi nekonečnou inspirací. Společně žijeme v malé vesničce kousek od Prahy, kde vznikl svět Pimpili a kde jsme stvořili i všechny naše produkty od návrhů až po realizaci.

Přestože jsem vystudovaná inženýrka a profesní dráhu jsem začínala v telekomunikacích, ke kreativnímu tvoření jsem se dostala po předčasném narození naší první dcery. Zatímco ona musela být v porodnici, já se snažila čas strávený bez ní nějak vyplnit. A záhy jsem začala tvořit nejen pro ni, ale i pro přátele a širokou rodinu. A okruh mých milých zákazníků se postupně rozšiřoval…

Od šití po večerech na našem jídelním stole, jsem se propracovala k vlastní dílně a obchůdku, kde se snažím všem zákazníkům vyjít vstříc při realizaci jejich vlastních přání. Soustředím se hlavně na šití osobitých panenek, ale objednat si u mne můžete i další drobné hračky pro vaše nejmenší nebo například deky na přání.

Od roku 2011, kdy jsem s kreativním tvořením začala, jsem vytvořila desítky různých střihů a realizovala mnoho projektů na přání. Věřím, že kvalitní materiály vybrané na míru každému projektu, spolu s osobním přístupem, péčí a láskou, kterou vkládám do ušití každé panenky, deky nebo zavinovačky, jsou klíčem k originálnímu výtvoru, který udělá radost svému novému majiteli. A tím i mně. Kladu velký důraz na bezpečnost a proto jsou všechny materiály, které používám, certifikované a všechny hračky bezpečné dle platné legislativy.

Obchůdek Pimpili je doslova mým třetím dítětem a proto se mu věnuji se stejnou láskou, péčí a radostí.

Děkuji, že jste vstoupili do mého světa